menu
CZ

Chystáme nové workshopy pro sezonu 2015

Milí městští zahradníci a kompostáři,

s novým rokem jsme pro vás připravili nové workshopy a celý nový koncept a moc nás zajímá, co na ně řeknete. Chceme, abyste byli více součástí dění okolo Kokozy a víc se poznali i navzájem, inspirovali se a sdíleli své zkušenosti s městským pěstováním a kompostováním.

A proto vás prosíme o zodpovězení pár otázek, jste to vy komu chceme přinést opravdu užitečné workshopy. Odměnou za vyplnění dotazníku bude workshop zdarma pro jednoho z vás.

Hlavní změnou je nový koncept, kterým bychom chtěli podpořit ty, kteří se chtějí do zahradničení opravdu pustit ať na svých balkonech, městských zahradách a případně si chtějí založit i zahradu vlastní. Tento koncept je založený na členství „Fandím městskému pěstování, kompostování a Kokoze“, které pro vás bude znamenat i větší zapojení do našich aktivit. Ale samozřejmě chceme zachovat i možnost účastnit se jednotlivých workshopů.

Jdete do toho s námi?

Autorem článku je Veronika

Podobné články
Veronika Makovská
01.08.2014

Máte doma vermikompostér, který používáte alespoň jeden rok? Objevili jste za ten čas kromě kouzelné proměny bioodpadu v kompost také nějakou tu "mušku"? Chcete spolu s námi hledat ideální podobu vermikompostéru, který ... Číst dál >

Veronika Makovská
16.01.2017

Pěstování je teď na chvíli u ledu. Krajinu pokryl sníh a my navlékli čepice a šály. Zahříváme se popíjením teplého čaje, ale proč se nezahřát i vzpomínkami na prosluněnou Francii a její městské zahradníky? Pařížská oáza ... Číst dál >