menu
CZ

Chystáme nové workshopy pro sezonu 2015

Milí městští zahradníci a kompostáři,

s novým rokem jsme pro vás připravili nové workshopy a celý nový koncept a moc nás zajímá, co na ně řeknete. Chceme, abyste byli více součástí dění okolo Kokozy a víc se poznali i navzájem, inspirovali se a sdíleli své zkušenosti s městským pěstováním a kompostováním.

A proto vás prosíme o zodpovězení pár otázek, jste to vy komu chceme přinést opravdu užitečné workshopy. Odměnou za vyplnění dotazníku bude workshop zdarma pro jednoho z vás.

Hlavní změnou je nový koncept, kterým bychom chtěli podpořit ty, kteří se chtějí do zahradničení opravdu pustit ať na svých balkonech, městských zahradách a případně si chtějí založit i zahradu vlastní. Tento koncept je založený na členství „Fandím městskému pěstování, kompostování a Kokoze“, které pro vás bude znamenat i větší zapojení do našich aktivit. Ale samozřejmě chceme zachovat i možnost účastnit se jednotlivých workshopů.

Jdete do toho s námi?

Autorem článku je Veronika

Podobné články
19.10.2016

Díváte se na jeden z deseti příkladů dobré kompostářské praxe. Ty pro vás v rámci projektu Bioodpad je poklad sklidila Kokoza. Tyto ukázky radostného kompostování jsou tu pro vaši inspiraci. Tak se kochejte a posílejte i vy ... Číst dál >

Gabriela Bártová
29.01.2019

Před Vánoci proběhl workshop „Zakládáme naši zahradu“ s žáky ZŠ Angel, první v rámci projektu Uzavřený cyklus jídla do škol.   Už předem jsme si s panem učitelem Michalem Lokajem, který s žáky pečuje o venkovní ... Číst dál >