menu
CZ

Chystáme nové workshopy pro sezonu 2015

Milí městští zahradníci a kompostáři,

s novým rokem jsme pro vás připravili nové workshopy a celý nový koncept a moc nás zajímá, co na ně řeknete. Chceme, abyste byli více součástí dění okolo Kokozy a víc se poznali i navzájem, inspirovali se a sdíleli své zkušenosti s městským pěstováním a kompostováním.

A proto vás prosíme o zodpovězení pár otázek, jste to vy komu chceme přinést opravdu užitečné workshopy. Odměnou za vyplnění dotazníku bude workshop zdarma pro jednoho z vás.

Hlavní změnou je nový koncept, kterým bychom chtěli podpořit ty, kteří se chtějí do zahradničení opravdu pustit ať na svých balkonech, městských zahradách a případně si chtějí založit i zahradu vlastní. Tento koncept je založený na členství „Fandím městskému pěstování, kompostování a Kokoze“, které pro vás bude znamenat i větší zapojení do našich aktivit. Ale samozřejmě chceme zachovat i možnost účastnit se jednotlivých workshopů.

Jdete do toho s námi?

Autorem článku je Veronika

Podobné články

Baví nás ukazovat lidem, že pěstovat a kompost se dá i ve městě. Snažíme se o to zakládáním komunitních zahrad, pořádáním workshopů a dalších akcí, na kterých ukazujeme jak na to. Nyní jsme si nastavili laťku o něco výš a ... Číst dál >

Veronika Makovská
02.07.2014

Otevřením vrátek u pop up zahrady na Arkádách začne v Praze okurková sezóna. V prostoru zahradního show roomu se budou v průběhu celého léta konat snídaňové pikniky a workshopy zaměřené na pěstování a kompostování ve městě. ... Číst dál >