menu
CZ

Diáře městských zahradníků a kompostářů pro rok 2016

Budete na něj sahat každý den!

Nejsou to #prsakoule (zdravíme holky do Loona), ale něco po čem jste dlouho toužili. A my to pro vás vytvořili. Diář městského zahradníka. Uvnitř najdete praktické rady, kdy, co a jak pěstovat a kompostovat a na co během sezony ve městě nezapomenout. V naší DNA je propojovat užitečné a prospěšně, a proto jsme se spojili se společensky prospěšným podnikem Skoba. A výsledek je pěkné retro, materiál na obálky nám totiž poskytl Český svaz zahrádkářů.

Diář má formát A6 a dobrá zpráva je, že ho můžete používat opakovaně, stačí v dalších letech vyměnit vnitřní náplň a je to!

Diář pořídíte za 390 Kč, stačí si vybrat konkrétní kousek a číslo z fotky napsat do mailu, taky vše můžete nechat náhodě a my vám ten nejkrásnější vybereme sami, náhledy fotek můžete rozkliknout a pak houkněte na Radku, čeká na mailu radka@kokoza.cz.

 

Autorem článku je Veronika

Podobné články
Veronika Makovská
14.01.2015

Milí městští zahradníci a kompostáři, s novým rokem jsme pro vás připravili nové workshopy a celý nový koncept a moc nás zajímá, co na ně řeknete. Chceme, abyste byli více součástí dění okolo Kokozy a víc se poznali i ... Číst dál >

Veronika Makovská
02.05.2017

Dlouho jsme se neviděli v zahradě a nám už se stýská. A tak 11. května, v 16:00 otevře komunitní zahrada Vidimova po zimním spánku své brány a branky. Kromě toho, že v zahradě budou k vidění staré známé i nové tváře, ... Číst dál >