menu
CZ

Kde působíme

KC Zahrada

Malenická 1784/2, 148 00 Praha (zobrazit na mapě)

Ztratili jste se? Telefon na recepci je: 271 910 246.

Autem

Do KC Zahrada vede několik cest, vyberte si, která je pro vás nejpohodlnější.
Autem můžete zvolit dvě varianty a to od OC Chodov po ulici Roztylská, pak na druhé křižovatce odbočit vpravo nebo od dálnice, hledejte exit 2 (z centra) nebo 2A (od Brna) na Šeberov, pak na kruhovém objezdu směr Kunratice a na dalším kruhovém objezdu odbočit do Roztylské ulice – z ní první křižovatka doleva.

Hromadnou dopravou

MHD k nám dorazíte metrem C na stanici Chodov a odtud můžete pokračovat pěšky, zabere to cca 6min a procházka vám určitě prospěje. Můžete zvolit trasu podél Roztylské ulice (administativní centrum The Park bude po vaší levé ruce), na křižovatce s Jarníkovou ulicí se vydáte šikmo doprava a kolem budovy “Slunečnice”, zvídavým doporučujeme projít přímo areálem administrativního centra The park a užít si místní zahradní architekturu a vodní prvky, za xx budou stačí zahnout doprava a a podchodem a směřovat opět ke Slunečnici nebo si vyberte trasu od OC Chodov kolem pošty v Hráského ulici a dál podle šipek – obě cesty jsou stejně dlouhé .

Cestu si můžete zkrátit autobusem a to linkou 197 od Metra Chodov jednu zastávku do stanice Jarníkova nebo linkami 177, 115, 135, 154, 193, 511 do stanice U Kunratického lesa a pak kousek pěšky.

KZ Vidimova

Komunitní zahrada Vidimova se nachází na městským úřadem MČ Praha 11. Pokud využijte pro dopravu za námi MHD, budete cestovat nejdříve metrem C a odtud autobusem do zastávky Metodějova /ze směru Opatov nebo Háje/. Poté projdete parkovištěm u Penny, zahnete doleva mezi panelovým domem a nízkou budovou mateřské školky, jakmile bude možné odehnout doprava, jste na správné cestě, stačí obejít objekt podél plotu a vstoupit do první brány, kterou potkáte, vstup do zahrady je z ulice Jažlovická.

Eco Salon Rolland

ECOart SALON ROLLAND jsme si vybrali jako základnu pro naše workshopy v době, kdy zahrada spí a je v ní zima. Je to první nezávislý multifunkční prostor, který spojuje krásu těla, ducha a mysli. Kadeřnický, kosmetický a masérský salón s holistickým přístupem, kde se můžete dále vzdělávat na seminářích a workshopech, potkávat se na cvičení jógy, nebo na přehlídkách a vernisážích s talentovanými umělci. Dodržují tu ekologické zásady a dbají na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi. Přímo v salonu třídí 5 komodit (papír, plasty, sklo, hliník a bioodpad). Rolland se stal jedním z prvních podniků, kde se aktivně kompostuje bioodpad z komunity a proto jsme rádi, že jsme pravidelnými zimníhi hosty.

Impact Hub Praha

V Hubu si občas dáme rande, když potřebujeme místo v dobré dostupnosti do centra, využíváme prostor Hubu i pro některé z našich workskopů nebo setkání dozorčí a správní rady. Je to skvělý prostor a my jsme tu vyrostli, stojí za návštěvu.