menu
CZ

Pěstování

Baví nás zelená a jedlá města

Na Jižním městě jsme se zasadili o dvě komunitní a jednu městskou zahradu. Jsou to ideální místa pro pěstování, kompostování i setkávání. Kde jinde se pobavíte nad čerstvě zalitým záhonkem!

  • Vsaďte se, že vám tady rajče vyroste dřív, než řeknete květináč. Poradíme jak na to.
  • Nebudete se nudit. Pořádáme akce, na kterých rozkvetou nejen děti, ale i jejich prarodiče. Vezměte je s sebou.

Krátkodobé projekty jako mobilní zahrady přináší ovoce, tedy spíš zeleninu. Jejich cílem je hravým způsobem přiblížit téma a možnosti kompostování a pěstování ve městě.

Vymyslíme a vytvoříme pro vaši firmu nebo obec třeba mobilní zahradu zahradu. Takovou, že se i zkušení zahradníci budou červenat jak papriky.

Vnitrobloky, nádvoří a zahrady si zaslouží být k nakousnutí. Vyvýšené a mobilní záhony v nich vytváříme společně s našimi zahradními architektkami.

  • Objednejte si od nás návrh i realizaci.
  • Pořiďte si od nás vyvýšený záhon a osaďte si ho podle libosti.
  • Dejte nám vědět, že zakládáte novou komunitní zahradu
Poslední produkty
hmyzí domeček
Hmyzí domeček >
podložka
Multifunkční přesa... >
Poslední workshopy
DSCN5930
1. 9. 2018
Zahradníkovo zero waste
490,- předem / 590,- na místě
Detail
Výběr_2016_vyvýšený záhonVidimova
15. 6. 2017
Mícháme si zeminu & Exkurze v zahra...
Proběhlý
Detail
Poslední články

Věděli jste, že se jahodník má v květníku rád s cibulí? Že si na balkóně můžete pěstovat kyselý šťovík, anebo třeba trpkou arónii? My také ne, a tak jsme se v Komunitní zahradě Výletná setkali s Anitou Blahušovou, zahradnicí ... Číst dál >

První z plánovaných exkurzí do komunitních zahrad je za námi. Že pršelo a byla zima? Že jsme museli překonat pár výškových metrů trojského svahu? Jako každá výprava do divočiny, i tato byla po zásluze odměněna. Komunitní ... Číst dál >